Dede’den Toruna  Ege’den Bir Serüven Bizimkisi… 

Manisa ili Kırkağaç ilçesi Sakarlı köyünde faliyet gösteren işletmemiz bu işe gönül vermiş köklü bir ailenin çalıştırdığı zeytin yetiştiricisi ve  üreticisiyiz.

1950 yılında Dedemizin dikmiş olduğu ilk fidanla başlayan zeytin yetiştiriciliğimiz yılların emeğiyle her geçen yıl artarak devam etti. Bugünlere geldiğimizde kendi ürünlerimizi sizlere ulaştırmada markalaşma gereksinimimizi hissederek “Zeytinimege” markasını oluşturduk. 

Üretimimizi insan emeği ile elde yapıyoruz. 

Doğal üretimimizi bozmamak için tarım ilacı yada herhangi bir katkı veya  kimyasal madde içeren zirai ilaçlar kesinlikle kullanmıyoruz. 

Zeytinyağında 1.kalite için olması gereken unsurları çok önemsiyor bunun için erken hasat yapmaktayız. Ekim ayında zeytinlerimizi seçerek tek tek toplamaktayız, önceden kendiliğinden toprağa düşen zeytinleri kesinlikle dahil etmeden dalındakilere  karıştırmadan topladığımız  günün akşamında hiç bekletmeden  soğuk sıkım yöntemiyle zeytinlerimizi sıkıyoruz. 

Seri üretim gibi aynı tip ve çok yüksek miktarda üretim yapmıyoruz. 

Zeytin yetiştiriciliğimiz de yüzyıllardan gelen geleneksel yöntemleri koruyarak üretimimizi yapmaktayız. 

Amacımız ; güvenle tüketebileceğiniz temiz ve kaliteli, katkısız ilaçsız organik bir şekilde zeytin ve ürünlerini üretmek. 

Böylelikle ürünlerimizin daha kaliteli ve sağlıklı olduğuna inanarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

 

Ekibimiz